fbpx

Сијалички топки/жичени 3.5 x 1.5m

димензија: 3.5 x 1.5m

боја: топло бело, топло жолто

внатрешно и надворешно користење

можност за наддавање

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

849 ден

бела
жолта
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: , ,