fbpx

Четка/појас за грб селиконска 62х11х70см 140ден 850005

Бесплатна достава

140 ден

Compare
Шифра: 850005 Categories: , Tag:

Направенa е од силикон здрав и еколошки, без БПА и без штетни материи. Отпорност на висока температура, безбедна и издржлива,

Големина на производот: 62×11см
Рачка, добра цврстина на истегнување. Може да се користи за чистење на рацете на лицето на нозете. Помагала за здрава циркулација при честа употреба
Едноставен додаток за туширање. Силиконски влакна од едната страна, мека и удобна масажа на грбот за да се ексфолира, не ја оштетува кожата; другата страна е со елипсовидна структура за масажа на секој сантиметар од вашата кожа.
Продира во порите за да ја исчисти нечистотијата и освежува. Силиконскиот пилинг за грб не е премногу груб за да ја иритира чувствителната кожа. Погоден е за различни луѓе, деца, стари лица, мажи, жени. За употреба на надворешни делови од вашето тело – раце, нозе, гради, грб. Користете ја со лосион или крем. Чувајте го вашето тело здраво.

Спецификација:
Производ:Материјал: силикон
Големина на производот: (ДxВ) 62x11cm / 70cm