fbpx

Силиконска модла за торта ОРТ-3059

➡️ Материјал: силикон
➡️ Пакетот вклучува: 4 парчиња силиконски калап за торта со големина: 19 x 5,5 cm
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

519 ден

плава
црвена
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , , Tags: , ,
✅ Изработен од 100% силикон за храна, нетоксичен, без вкус, цврст, издржлив и практичен.
✅ Калапот сам може да направи секакви форми на колачи и торти. Едноставно поврзете го калапот заедно за да ја создадете посакуваната форма, удобна и практична.
✅ Безбедно користење во микробранова печка, рерна, фрижидер, замрзнувач и машина за миење садови
БОЈА Color

,