fbpx

Силиконска подлога за тесто 64см х 44см

Бесплатна достава

260 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 546993 Категорија: Tag:

– Нелеплива подлога за сукање тесто која обезбедува лесно одлепување на тестото                                                                                                                                                          – Лесна за чистење и одржување
– Mатеријал силикон
– Димензии: 64×44 cm
– Погодна зa температури од-40 до 220 степени