fbpx

Силиконска подлога за тесто 69см х 49см

Бесплатна достава

320 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 546989 Категорија: Tag:

– Нелеплива подлога за сукање тесто која обезбедува лесно одлепување на тестото                                                                                                                                                          – Лесна за чистење и одржување
– Mатеријал силикон
– Димензии: 69,5 × 49,5 cm
– Погодна зa температури од-40 до 220 степени