fbpx

Силиконска ракавица ОРТ-1773А

Бесплатна достава

319 ден

Compare
Шифра: ОРТ-1773А Categories: , Tags: , , ,
✅ BPA FREE силикон
✅ Отпорна на топлина
✅ Без лизгање
✅ Нетоксичен и еколошки материјал
✅ Водоотпорна
✅ Долгa манжетна за заштита на рацете