fbpx

Силиконски држач за сапун 007368

Бесплатна достава

119 ден

виолетова
жолта
плава
розе
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Categories: , , Tags: , , ,
✅ Прекрасен и генијалeн држач за сапун
✅ Секоја рибна коска има заоблен дизајн, формира жлеб, така што сапунот не се лизга
✅ Елегантен дизајн
✅ Не останува вода
✅ Обликот на линиите создава исклучително полн простор за циркулација на воздухот за брзо одводнување, сапунот може брзо да се исуши