fbpx

Силиконски сет за готвење ОРТ-3046

✔️ Силиконскиот сет вклучува:
➖ шпатула со дупчиња
➖ голема шпатула
➖ мала шпатула
➖ маталка
➖ четка
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

439 ден

Исчисти
Compare
❌ Заштитете ги садовите за готвење ❗️
 
✅ Силиконскиот сет може да ги заштити тенџерињата и тавите од гребнатини
✅ Лесно се чисти и може да се мијат во машина за садови
✅ Направени од цврсто парче силикон, што ги прави потрајни и поудобни за држење
✅ Не се лизга, отпорен на топлина и нелеплив
модел

зелени, розеви