fbpx

Сталажа ќош вц инокс 3 спрата организер

Бесплатна достава

499 ден

Compare
Шифра: 940366 Categories: , Tag:

Производот е изработен од прво класен квалитетен материјал.Иноксен материјал кој не ‘рѓосува.

Оваа сталажа е дизајнирана така што совршено се вклопува во агол под 90степени.

Практична сталажа која може да ја поставите во вашата кујна за организирање садови,чаши,шишиња итн…

Исто така совршено прилега во бајната за организирање на вашите продукти. Се ќе ви биде организирано подредено и достапно на брз и практичен начин.

Со производот доаѓаат и два штрафа кои се потребни додека сакате да го поставите на ѕид.

Совршено се вклопува во секаков амбиент поради неговиот класичен универзален дизајн.