fbpx

Сталажа метал универзална

Бесплатна достава

620 ден

Нема на залиха

Compare

Материјал:метал

 

Силен носечки капацитет. Може да складира разни шишиња, канистри и конзерви за постабилно складирање.

Дизајнот за складирање во 3 слоја ги прави неуредните простори чисти и создава повеќе простор.

Обезбедете дополнителен простор за додатоци во кујната или бајната чувајте го дома, чувајте го организиран во секое време.

Самиот дизајн и не’рѓосувачкиот метал дозволува оваа сталажа да се користи и како цедач за чинии.