fbpx

Сталажа, организер/stalaza organizer

Бесплатна достава

1.449 ден1.949 ден

бела
крем
Исчисти
Compare
➡️ Организаторот со својот стилски изглед ги прави вашата бања, кујна и други соби уредни и покорисни. Благодарение на неговите тркала, можете лесно да ја промените неговата локација.
✅ Организирајте го просторот во Вашиот дом со уникатната повеќенаменска сталажа што ќе ви овозможи функционалност и организација на најразновидни работи во домот.
✅ Можете да организирате многу материјали и лесно да ги користите
👉 Лесна инсталација
👉 Без употреба на алат

 

 

БОЈА Color

,

модел

два спрата, три спрата