fbpx

Сталажа за цедење садови над мијалникот

Бесплатна достава

2.480 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 803969 Категорија: Tag:

Висококвалитетен материј Изработени од нерѓосувачки челик , кој е многу издржливи, отпорен на ‘рѓа и лесен за чистење.

Погоден за работни плочи и ормани за ормани Нозе што се прилагодуваат: Опремено е со стапала за прилагодување.

Можете да ја прилагодите должината на стапалата за да одговара на различните нерамни подови.

Одводникот за прибор за јадење е лесен за составување и може лесно да се користи на сталажата.

Силен капацитет на оптоварување: нема ‘рѓа, нема деформација, едноставна и флексибилна инсталација

Оваа решетка за садови и кутијата за прибор за јадење се дизајнирани за мали простори и мали шалтери и е многу практична.