fbpx

Сталажа за во бања

-Материјал-јаглероден челик
-Достапни бои- бела
-Тежина: приближно 300KG
-Ефективно искористете го неискористениот простор создавајќи повеќе дополнителни простори за складирање на пренатрупаната бања.

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

1.190 ден

Compare
Шифра: 102689 Категорија: