fbpx

Вилушки кетеринг дрвени Стапчиња за храна 15см 656454

Бесплатна достава

180 ден

Compare
Шифра: 656454 Категорија: Tag:

Направен од природно дрво, органскиот материјал нема да влијае на вкусот на вашата храна.

Совршен додаток на коктели, апетитна храна, овошје, пијалоци грицки.

Ги одржува состојките закачени заедно и додава стил на презентацијата на вашата храна.

Омилено парче за угостители, забави и настани. Послужете им на вашето семејство и пријатели одлични закуски со овие стапчиња како во квалитетен ресторан.