Стапка правоаголна 50x80cm кадифена 805473

Бесплатна достава

300 ден

бела
кафеава
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 805473 Категорија: Tag:
Овие килими се изработени од висококвалитетна ткаенина од микрофибер, кадифена површина, сунѓер, без мирис,
душеци за играње деца, меки и меки, го прави уште помек за одење
Разновидна употреба: Совршена големина за вашите деца или домашни миленици кои седат и си играат на неа, килимите за спална соба се одлични за домашен украс, идеални за детска соба за играње, подлога за кревети, спална соба, живеење соба, соба за спиење, соба за расадници Меки и удобен
Дизајнот на долниот дел што не се лизга е идеален за дрвени или други материјали на подни површини и не се движи, теписите од областа се даваат вашиот стил на домот и совршен додаток на детската соба
Упатство за перење:
Како да го одржувате килимот чист? Рачно да го измиете или да ги избришете не чистите делови
Самиот материјал ќе ве измами да застанете или да седнете на удобната и мека стапка и да вршете повеќе активности додека сте на неа.
Задниот материјал на подлогата има гумирани точки за заштита на подот и е антилизгачка, која има голема функција на апсурдност до подот и избегнува движење на душекот што може многу да ве заштити од лизгање.
Прекрасен декор за украсување на вашиот дом..

 

 

 

 

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, ,