fbpx

Стапка вц мемориска пена 50cm x 80cm Sigma 894399

Бесплатна достава

600 ден

кафеавакафеавакремкремлилалиласветло плавасветло плавасивасива
Исчисти
Compare

stapkaУдобна стапка изработена од мемориска пена!

Уживајте во удобноста како да стоите на облаците! Дебелата и мека контактна површина нуди исклучително удобно чувство. Совршена за бања, пред умивалникот, викендица, главна бања, детска бања и пакет за гости.

Супер апсорпција на вода! Мекиот кадифеен микрофибер слој може да апсорбира што е можно повеќе вода од вашите влажни стапала. И водата не останува на површината на подот !

Оваа стапка за бања лесно се чисти. Се мие во машина со ладна вода и благ детергент (без хлор или белило) да се исуши со мала брзина или да се суши спрострено. Бојата нема да исчезне и ќе остане жива многу години, без разлика колку пати ќе ја миете и сушите!

Стапката е изработена од цврста и издржлива PVC (polyvinyl chloride, поливинил хлорид) подлога што помага да се спречи поместување и лизгање. Истата ќе издржи во наредните години, за разлика од многу други чија гумена подлога има тенденција да се истроши и да се олупи по повеќекратните перења.

Како е чувството да одимете по облаци? Тоа може да го осетите со оваа стапка со мемориска пена!

Дебелата и подобро конструираната мемориска пена за бања, овозможува удобно искуство за вашите нозе, исто како одење по меки облаци.

Ве молиме изберете една од вашите омилени бои за совршено да одговара на декорацијата на домот. Донсете ги облаците сега дома!

 

 

 

There are no reviews yet.

Be the first to review “Стапка вц мемориска пена 50cm x 80cm Sigma 894399”