fbpx

Стапка правоаголна 40*60см микрофибер декор камења 805472

Бесплатна достава

200 ден

белабелакафеавакафеавасивасивацрнацрна
Исчисти
Compare
Шифра: 805472 Категорија: Tag:

Апсорбира ВОДА *брзо се суши: Уживајте во удобноста кога стоите на облаците!

контурната подлога се состои од мек кадифеен контактен слој и густо бавно обновувачко полнење со мемориска пена, што го прави со силна апсорпција на вода да впива влага веднаш и брзо да се исуши.

Тој е супер густ и амортизиран, ги одржува стапалата топло и се чувствува пријатно.

Само уживајте во времето на повикување на природата!
***** Нелизгачка подлога:стапката е дизајнирана со ПВЦ-дно на нелизгава текстура, што има добар ефект врз лизгавата бања.

Стапките во тоалетот ќе ве измамуваат стапалата од студени подови, додека го штитат подот од влага.

Стапка за во тоалетот што не се лизга е навистина потребен за децата и постарите.

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, , ,