fbpx

Лежалка метална платно 186*55см/lezalka metalna platno

Бесплатна достава

1.650 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 009911 Categories: , Tag:

Овој стол/лежалка за кампување што може да се склопи е идеален за сите, како за возрасните така и за најмалите. Користете го во парк, плажа, двор, градина, кампување. Изработен е од обложена 600 D полиестерска ткаенина со PE слој. Можете да го користите каде сакате со голема леснотија. Лесен  за преклопување и идеален за вашите летни авантури.

Димензии/Склопен: 70см х 55см

Димензии/Расклопен: 186см х 55см

Материјал: полиестерска ткаенина со дупли слој/легиран челик

Достапна боја: како на сликата