fbpx

СТОЛ ЛЕЖАЛКА три ниво платнен/Stol lezalka platnen

Бесплатна достава

2.099 ден

зелена
плава
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tag:

Овој стол/лежалка за кампување што може да се склопи е идеален за сите, како за возрасните така и за најмалите. Користете го во парк, плажа, двор, градина, кампување Изработен е од обложена 600D полиестерска ткаенина со PE слој. Можете да го користите каде сакате со голема леснотија Лесен  за преклопување и иделане за вашите летни авантури.

Димензии/Склопен: 70см х 55см

Димензии/Расклопен: 186см х 55см

Материјал: полиестерска ткаенина со PE слој/легиран челик

 

 

 

 

БОЈА Color

,