fbpx

Стол Пластичен со потпирач

Бесплатна достава

380 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 502109 Categories: ,

Димензии: В – 80см    Ш – 55см

Тежина: 2,3kg

Издржливост: 100kg