fbpx

Стол Пластичен со потпирач 190930

Бесплатна достава

450 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 190930 Categories: ,

Димензии: В – 87см    Ш – 67см

Тежина: 2,8kg

Издржливост: 130kg