fbpx

Стол/Расклопување/Stol rasklopuvanje

Бесплатна достава

1.380 ден

Compare
Шифра: 099711 Categories: , Tag:

Удобно уживајте во слободното време каде и да сте, со овој компактен стол за плажа со 3 прилагодливи позиции.

Преклопниот стол за кампување е изработен од издржлива и луксузна ткаенина од Текстилен, која може да дише, отпорна на временски услови и лесна за чистење Неговата рамка е изработена од челик.Тој е целосно преклопен во компактна големина, што го прави пренослив и лесен за носење на плажа, кампување или парк.

Со својот трендовски дизајн и светла зелена боја, столчето за на плажа е доста привлечно и практично.

Спецификации на производот:
Боја: Зелена
Материјал: Текстилна ткаенина, челик
Димензии: 100см x 50см
Ширина на седиштето: 50 см
Длабочина на седиштето: 30 см
Тежина: 3,5 кг
Максимален капацитет за тежина: 100 кг
Прилагодлив во 3 позиции
Компактен дизајн