fbpx

Супер леплива трака 1.5m*10см “Flex Tape”

✅ Ова супер силна, водоотпорна лента може да закрпи, врзува, запечати и поправа практично сè.
✅ Отпорна на ултравиолетови зраци
Прикажи повеќе
Бесплатна достава

149 ден

Compare
Шифра: ОРТ3079 Категорија: Tags: ,
Димензии 150 × 10 cm