fbpx

Фолија самолеплива 45*200см Табла налепница 720971

Бесплатна достава

150 ден

Compare
Шифра: 720971 Категорија: Tag:

Наместо да напишете нешто трајно, ова ви дава можност да го сменате кога и да посакате.

Создадете центар за инстант пораки со оваа црна лепенка за креди табли.
Дизајнот за пишување ви овозможува да запишувате списоци со намирници или да оставате пораки за членовите на семејството,
а конструкција што се отстранува не ги оштетува на sидовите.

Напишете белешки, напишете дневни обврски, правење игри, играјте игри … можностите се бесконечни.

Може да се нанесува на која било мазна површина, едноставно. Декалот може да го отстраните и може повторно да се постави на друго место.

Декалот за табла работи и со обележувачи, креда и мастило, а се чистат со гума,влажно марамче или влажна крпа или сунѓер

Декалот може да се пресече на помали табли или да се комбинираат повеќе табли за да се создаде џиновска табла.

Димензии 45 × 200 cm