fbpx

Фолија Табла за пишување самолеплива 60х200см 720988/Samolepliva folija tabla za pisuvanje

Бесплатна достава

200 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 720988 Категорија: Tag:

Наместо да напишете нешто трајно, ова ви дава можност да го сменате кога и да посакате.

Создадете центар за инстант пораки со оваа црна лепенка за креди табли.
Дизајнот за пишување ви овозможува да запишувате списоци со намирници или да оставате пораки за членовите на семејството,
а конструкција што се отстранува не ги оштетува на sидовите.

Напишете белешки, напишете дневни обврски, правење игри, играјте игри … можностите се бесконечни.

Може да се нанесува на која било мазна површина, едноставно. Декалот може да го отстраните и може повторно да се постави на друго место.

Декалот за табла работи и со обележувачи, креда и мастило, а се чистат со гума,влажно марамче или влажна крпа или сунѓер

Декалот може да се пресече на помали табли или да се комбинираат повеќе табли за да се создаде џиновска табла.