Табуретка декор 29*29*31см со капак 52963

Бесплатна достава

Compare
Шифра: 52693 Categories: , ,

Мала практична декоративна табуретка

Материјал: дрво, текстил, сунѓер.

Практични табуретки кои се расклопуваат и лесно преносливи каде и да патувате!

Исто така може да служат како организери само го отварате капакот и можете да ги ставите играчките во внатрешноста

на табуретката.