fbpx

Тегла коктел стаклена со чеп / Tegla koktel staklena so cep

Бесплатна достава

459 ден679 ден

Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: , ,
➡️ Материјал: стакло, пластика, метал
➡️ Големини: 4L, 5L, 8L
✅ Послужете ги Вашите слатки летни пијалоци на врвен начин со диспензерот за пијалоци
✅ Тегла од изработена од квалитетно стакло за беспрекорно точење на пијалоци
✅ Самиот дизајн на капакот и стаклената тегла конструира еден ретро впечаток
Избери литража

4L, 5L, 8L