fbpx

Тегла со чеп 4л.

Бесплатна достава

380 ден

Compare
Шифра: орт-2721 Категорија: Tag:

Послужете ги вашите слатки летни пијалоци на врвен начин со диспензерот за пијалоци.

Тегла од 4л квалитетно изработена за беспрекорно точење на пијалоци.

Самиот дизајн на капакот и стаклената тегла конструира еден ретро впечаток.

материјал: staklo/plastika/метал

 

ж