fbpx

Тегла со чеп 5л.

Бесплатна достава

440 ден

Compare
Шифра: орт-2722 Категорија: Tag:

Послужете ги вашите слатки летни пијалоци на врвен начин со диспензерот за пијалоци.

Тегла од 5л квалитетно изработена за беспрекорно точење на пијалоци.

Самиот дизајн на капакот и стаклената тегла конструира еден ретро впечаток.

материјал: staklo/plastika/метал