fbpx

Тегла со чеп 8л.

Бесплатна достава

560 ден

Compare
Шифра: орт-2723 Категорија: Tag:

Послужете ги вашите слатки летни пијалоци на врвен начин со диспензерот за пијалоци.

Тегла од 8л квалитетно изработена за беспрекорно точење на пијалоци.

Самиот дизајн на капакот и стаклената тегла конструира еден ретро впечаток.

материјал: staklo/plastika/метал