fbpx

Стапка кружна ф77см кадифе 805474

Бесплатна достава

440 ден

бела
кафеава
сива
Исчисти
Compare
Шифра: 805474 Категорија: Tag:

Оваа мека подлога е изработена од еколошки долг свилен кадифен со карактеристики на мекост, без мирис, дебелина, добра апсорпција на вода, добра еластична, тешка деформација, не е лесно да се избледи, и може да биде произволно преклопена.

Самиот материјал ќе ве измами да застанете или да седнете на удобната и мека стапка и да вршете повеќе активности додека сте на неа.

Задниот материјал на подлогата има гумирани точки за заштита на подот и е антилизгачка, која има голема функција на апсурдност до подот и избегнува движење на душекот што може многу да ве заштити од лизгање.

Прекрасен декор за украсување на вашиот дом.

Димензии Недостапно
БОЈА Color

, ,