fbpx

Термо Торба 20x23cm / Termo torba 20x23cm

Бесплатна достава

419 ден

кафеава
розе
темно плава
Исчисти
Compare
Шифра: N/A Категорија: Tags: ,
➡️ Материјал: платно со алуминиум
➡️ Димензија: 20 x 23cm
 
✅ Термо торба за повеќекратна употреба, има се што ви е потребно
✅ Зајакнатото затворање со патент на чантата ја обезбедува содржината
✅ За дополнителен простор, чувајте ги предметите како телефонот или клучевите во предниот џеб
✅ Без разлика дали одите на плажа или одите на одмор, ова е одличен додаток во текот на целата година
✅ Лесно и ефикасно се чисти со влажна крпа, хартиена крпа или салфетка