fbpx

Термос 1,2л

Бесплатна достава

360 ден

Compare
Шифра: 063778 Категорија:

Со Herevin Thermos, вашите пијалоци секогаш ќе останат на температурата што ја сакате!
Herevin Thermos, кој ги одржува вашите топли напитоци или ладни пијалоци на иста температура долги часови благодарение на комората од 1200 ml,

ќе биде многу погоден за вашата кујна. Herevin Thermos, кој е неопходен за секој дом и пикник,
ќе ги задоволи сите ваши потреби со големиот резервоар од 1200 ml!