fbpx

Tермос инокс 350ml форма на шише 729677

Бесплатна достава

350 ден

Compare
Шифра: 729677 Categories: , , Tag:

Пијалоците ги чува во топла или ладна состојба до 24 часа
100% нерѓосувачки челик без ‘рѓа
Цврста конструкција со уникатен капак
Изработено внатре и надвор во нерѓосувачки челик 18/8

Вид на материјал: не’рѓосувачки челик

Капацитет: 350мл:

Боја: Сребрена
Задржување на топлина: Технологија со двоен слој изолирана со вакум ги одржува пијалоците топли или ладни 24 часа, внатрешен бакарен слој за подобро задржување на температурата со технологија на термосеал…=
Овој термос со повеќекратна употребае изработен од нерѓосувачки челик, издржлив, нераскинлив, отпорен на ‘рѓа, шише со едножичен челик со внатрешен надворешен нерѓосувачки челик, што е без мирис и 100% нетоксичен.
Едноставен е за употреба и лесен за чистење со внатрешен и надворешен челик што е лесен за перење. Ова шише е лесно да се чисти и одржува, користете благ детергент или течност за миење садови и исчистете ја однатре со четка за шишиња.

Лесно е да се носи каде и да одите во канцеларија, дома, излети, отворено… Идеално за вас или пак идеално за подарок…