Термос за деца

Бесплатна достава

420 ден

Compare
Шифра: 222797 Categories: , , ,

Детски термос HAOSHI CUP со силиконска цевка изработен од нерѓосувачки челик. Идеален за чување на течности при прошетка во парк или за на градинка. Собира течности до 300ml.

Спецификации на производот:

  • состав: силикон, нерѓосувачки челик, PE пластика;
  • капацитет 300ml;
  • димензии: 8.3х8.3х14.7cm