fbpx

Толчник за коктели / Tolcnik za kokteli

Бесплатна достава

279 ден

Compare
Шифра: 103072 Категорија: Tags: , ,
✅ Совршен за мешање нане
✅ Совршени за правење вкусни мохито, мохито од босилек од јагоди
✅ Изработен од висококвалитетен материјал од не’рѓосувачки челик
✅ Лесно се чисти и може да се мие во машина за садови, но се препорачува рачно перење
 
Ќе уживате во правењето пијалоци.🤩