Украс Новогодишен Чорап

Овој додаток може да послужи како украсен елемент на новогодишната елка, како и за пакување на подароци.

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

120 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 63967 Категорија:

Димензии: 37см х 25см