Украс Новогодишен Чорап

Овој додаток може да послужи како украсен елемент на новогодишната елка, како и за пакување на подароци.

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

150 ден

Compare
Шифра: 707996 Категорија:

Димензии: 35см х 25см