fbpx

Украс Новогодишен Чорап

Овој додаток може да послужи како украсен елемент на новогодишната елка, како и за пакување на подароци.

Прикажи повеќе
Бесплатна достава

450 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 614431 Категорија:

Димензии: 70см х 50см