fbpx

Електронски уред против инсекти панел 43kw/Elektricen sistem za unistuvanje insekti

Бесплатна достава

1.649 ден

Compare
Шифра: 09106 Categories: ,
Покрива простор од 100м2
Модел Dynamic Ds 43W
Ги уништува инсектите со електрофореза третман
Влезен напон 220-230V
50Hz, 43W
Напон за уништување 2000-2200V

Летачки бубачки, муви и комареци се несакани гости кои ги напаѓаат просторите за живеење и им штетат на луѓето.

Можеби сте го пробале секој последен метод за да се ослободите од нив, но главно не успеавте.

Ви ја претставуваме нашиот панел за убиство на комарци која е вооружена со комбинирана моќ на ултравиолетова светлина и силен електричен удар.

Не бара инсталација! Едноставно приклучете го кабелот и закачете ја ламбата убиец за да започнете да ја користите.