fbpx

Вештачка ограда со лисја 300*100см/vestacka ograda so lisja

Бесплатна достава

1.450 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 8067 Categories: , Tag:

Карактеристики:

1. Висококвалитетен материјал: Изработен од еколошка и високо квалитетна пластика без мирис, листот од полиестерски влакна изгледа природно и не бледне под сонце и дожд. Отпорен е на високи и ниски температури, стареење. Може да се користи на отворено долго време.

2. Заштита на приватност: Листовите од оградата се поставени доволно близу за да ја блокираат силната сончева светлина, а истовремено овозможуваат циркулација на воздухот. Ставете ја оградата во областа што може да биде изложена. Додека ја украсувате вашата куќа, можете исто така да ја заштитите приватноста.

3. Намалување на бучавата: 3.

 

 

3. Реалните лисја можат да играат и улога на ветробранско стакло, намалувајќи го уличнata бучава.

,

 

 

 

Повеќенаменски: Оградата може да се користи за заштита на приватноста на балконот, украс на тераса, за венчавки,  ресторани, итн.

Спецификација:
Материјал: пластика

 

4. Практична инсталација и лесна

 

 

За чистење: Решетката на задниот дел од оградата може непречено да се поврзе и исече. Со добра флексибилност, може да се свитка. Лисјата можат да одржуваат зимзелен изглед во текот на целата година без наводнување и кастрење, лесни за чистење и одржување.