fbpx

Ограда дрвена 200см х 90см декорирана со вештачки бршлен 706466/Ograda drvena dekorirana so vestacki brslen

Бесплатна достава

919 ден

Compare
Шифра: 706466 Categories: , , Tag:

Повлечна вештачка ограда, приватност во вашиот двор или градина.

Опис:

Висококвалитетни материјали: оградата е направена од дрво од врба, а вештачките зелени лисја се фиксираат со кабелски врски, кои се цврсти и не паѓаат. Многу реална и ја прави вашата градина полна со зеленило.

Широк опсег на употреба:

Многу погодна за украсување на ѕидови, ограда… Ги блокира повеќето УВ зраци, ја одржува приватноста и  дозволува  воздухот слободно да протекува. Без разлика дали се користи внатре или надвор, одлична е.

Сите дрвени огради се мерат рачно. Слободниот опсег на истегнување е околу 2-5 см.

Едноставна инсталација: оградата ја прави вашата градина да изгледа поинаку. Може слободно да се истегне.

Применливи места: балкони, дворови, прозорци, скали,  украси на домот, ресторани, декорации, трговски центри, барови итн.