fbpx

Oграда дрвена со лисја на повлекување/Ograda drvena so lisja povlekuvanje armonika

Бесплатна достава

919 ден

Compare
Шифра: 060438 Categories: , , Tag:

Опис:
Материјали: Оградата е изработена од ЛДПЕ и дрво, а вештачките зелени лисја  се фиксираат со кабелски врски, цврсти и не паѓаат.
Тие се многу реално и живописно, издржливо и не е лесно да се избледи.
Проширување: Оградата ја прави вашата градина зелена и полна со живот, може да се протега слободно, висината се менува како што е ширината.
Многу погодно за украсување на ѕидови, жива ограда за приватност.
Може да ги блокира повеќето ултравиолетови зраци, ја одржува приватноста и ддозволува воздухот да поминува слободно. Одлично е за затворен и за надворешен простор.
Применливи места: Совршено е за балкони, дворови, прозорци, скали, домашна декорација,  ресторани, барови , итн.
Едноставна инсталација: Дрвените влогови се влеваат во почвата, а дрвените огради може да се спојат  со врска или жица.

Едноставно наредете ги за вашата градина да изгледа поинаку.

Спецификација:
Материјал: ЛДПЕ, Дрво

Боја: зелена

Последно прегледани производи