fbpx

Ограда дрвена 180см х 30см варијабилна прилагодлива 743676

Бесплатна достава

320 ден

Compare

Дрвена решетка

Опис:

1. Природна ограда од врба: Оваа ограда  може да се прошири и е направена од вистинска плетена врба. Нашата решетка од врба може да се прошири до големината што ви треба.
2. Лесна инсталација: Оваа ограда од врба може да се прошири или да се повлече до саканата големина. Целосно проширената големина е околу 180см, а целосно затворената големина е околу 30см. Поставете ја на кое било место што сакате да се користи како поддршка на растенијата или пак како ограда… Лесно и брзо се инсталира.
3. Широк опсег на користење: Оградата од врба може да се користи како разделувачи, потпори за растенија , врата што може да се прошири, решетка. Совршен избор за Божиќ или други празници каде можете да ја искористите како додатна декорација. Може да се користи и за закачување други ситници.
Може да се користи како поддршка на растенијата за лоза, бршлен, роза, краставица и многу повеќе.
Совршена за секоја прилика…Спецификации:
Име: Дрвена решетка
Материјал: Врба

Големина: 180*30см како што е прикажано

Димензии 30 × 180 cm