fbpx

Трева декоративна 40см х 60см вертикална градина 928578

Бесплатна достава

480 ден

Нема на залиха

Compare

Карактеристики на производот:

Реална симулација, изгледа како вистински растенија, не мора да се грижите за штетниците.
Отпорност на временските услови +40°C-60°C степени, без деформација и пукање.
Издржливост: нема да венее за 3-5 години, не ја губи бојата, издржлива, без формалдехид и не е под влијание на климата.
Овој производ е погоден за украсување на куќа, свадба, цветен аранжман,хотелска декорација итн. Може да се искористи во украсување на куќата, свадби, украс во простории на хотел, украс на градина, како ограда од дворот на балконот, украс на Божиќна забава, украс на домот / канцеларијата, додатоци за мебел итн.

Параметри на производот:

Материјал: пластика
Големина: 60cm * 40cm / 23,62 * 15,74 инчи

Должина на лист: 7см до 10см варијабилно

Главно се користи за украсување на дневната соба или прозорецот на балконот, за да се интегрираат домот и природата.

Инструкции за чистење:

Едноставни за чистење и одржување. Површината на вештачката трева кога ќе се наталожи прашина, можете да ја отстраните со мала правосмукалка или фен за коса.
Во прилог имате фотографии и упатства за инсталација, доколку имате некој проблем или прашање слободно не контактирајте.

Нов дизајн и висок квалитет
К: Димензии на вештачката трева?
П: Парче вештачка трева е 40 см х 60 см
К: Колку парчиња се потребни за квадратен метар?
П: Потребни се 4,16 парчиња за 1 квадратен метар. Се препорачува да се земат 4 парчиња.

Тежина 02 kg
Димензии 60 × 40 × 9 cm