fbpx

Трева декоративна 50см х 50см вертикана градина 928561

Бесплатна достава

299 ден

Compare

Овозможува убава декорација за вашиот дом

Идеално за куќа, хотели, ресторани, кафуле, итн

Високо квалитетна пластика, цврста и издржлива, лесна за чистење

Материјал: Пластика

Боја: зелена

Димензија: 50 х 50см

Должина на лист: 3см до 4см варијабилно

Реална симулација, изгледа како вистински растенија, не мора да се грижите за штетниците.
Отпорност на временските услови +40°C степени, без деформација и пукање.
Издржливост: нема да венее за 3-5 години, не ја губи бојата, издржлива, без формалдехид и не е под влијание на климата.
Овој производ е погоден за украсување на куќа, свадба, цветен аранжман,хотелска декорација итн. Може да се искористи во украсување на куќата, свадби, украс во простории на хотел, украс на градина, како ограда од дворот на балконот, украс на Божиќна забава, украс на домот / канцеларијата, додатоци за мебел итн.