fbpx

Саксија Висечка ф28*19см бамбус корпа обложена со фолија и метална синџир 58381

Бесплатна достава

420 ден

Нема на залиха

Compare
Шифра: 58381 Категорија: Tag:

✅Изработено од дрво и метална основа и најлон

✅Димензија-ф28 в19см

Отпорна на високи и ниски температури како и на дожд и ветар.
Сè што треба да направите е да го закачите за силниот челичен ланец и да уживате

Изработено од дрво и метална основа и обвиена со најлон за да нема протекувања принаводнување.
Ако како нас, вашите цвеќиња не траат ниту една минута, тогаш одлично затоа што сте на вистинското место. Со вештачката висечка корпа, нема потреба да се грижите за какво било одржување како наводнување, кастрење и замена каде … уште еднаш.