fbpx

Закачалка метал 2/1

Бесплатна достава

90 ден

Compare
Шифра: 726423 Категорија: Tag:

Без дупчење, не го оштетува ѕидот или било која друга површина на која е поставен.

【Висок капацитет на издржливост: силна лепливост и водоотпорен.
Лесно држи товар од 6 кг. Ве молиме почекајте 24 часа пред да закачите нешто.

【ПРЕМИУм МАТЕРИЈАЛ】: Разликувајте се од другите, изработени од АЛУМИНИУМ и процес на анодна оксидација, исто како и задниот капак на iPhone.
Одликувајќи се со мала тежина, здрав и никогаш не ‘рѓосува

【ШИРОКА ПРИМЕНА】: Модерна и едноставна монтажа, Погоден за употреба во спални соби, бањи, тоалети и др.
Лепилото може да се закачи на различни површини, како што се дрво, мермер, керамички плочки, стакло, пластика,  или дури и метални површини.