fbpx

Закачалки “S” пластика 4/1

Бесплатна достава

90 ден

Compare
Шифра: 07713 Категорија: Tag:

Специјални пластични куки се вклопуваат во тубуларни радијатори, врати, врати на шкафчиња, шипка за крпи и др.

Одлична помош за складирање наоблека  и греење на крпи.

[Едноставен и паметен дизајн] Заштеда на простор и корисно за загревање пешкири и сушење бањарки, долна облека и други делови од вашата гардероба.

[Повеќекратна употреба] Може да се стави во бањата покрај тушот, во кујна за организирање на прибор за готвење, врати за капут  и повеќе!

 Нема остри краеви…пркатични, безбедни и елегантни.