fbpx

Завеса конец бела 100х250

Бесплатна достава

Compare
Категорија: Tag:

Завесите се изработени од полиестерски влакна, кои се еколошки, издржливи и убави.

Лесно е да се инсталира,се користи каква било стандардна шипка за завеси за обесување. 

Дизајнот е едноставен прави убава атмосфера и стилски изглед, не само што може да блокира светлина, туку и инсекти и прашина.

Ширината и висината може да ги исечете сами. Ако ви треба подолго или пошироко, можете да ги прилагодите.

Може да се користи за семејниот ресторан, дневна соба, спална соба, бања, кујна, прозорец на вратата, декор за разделување
Исто и да се користи и за кафуле, канцеларија, салон, хотел, бар, иден декор.